Тесла Његошу

Ученици наше школе одељења IV-4: Стефан Јуришић, Алекса Соколовић, Иван Најданов и Милош Јукић у акцији ‘Тесла Његошу’ посетили су ученике II разреда о.ш. П.П.Његош и одржали радионицу о Николи Тесли, својствима материјала и електричној струји. У току радионице малишани су уз помоћ старијих другара направили своја струјна кола и били укључени у сечење жица, лемљење, мерење униметром. У позитивној атмосфери учило се и пропитивало, а наши ђаци су показали своје знање, и заблистали у раду са децом. Љубазна учитељица Драгана нам је јавила да су резултати на тесту после радионице били одлични! Кроз игру и активно учешће у процесу усвајања нових знања све је много лакше и интересантније. Браво за Стефана, Алексу, Ивана и Милоша!